O společnosti

HIT Byty s.r.o.

Pronájem, nebo osobní vlastnictví? Palčivá otázka, na niž si dřív či později budeme muset odpovědět všichni, protože domov je zkrátka třeba. Ne každý však disponuje dostatečným finančním polštářem, který mu umožní pořídit si vlastní bydlení a zároveň nezačít počítat každou vydělanou korunu. Jak z toho ven? Řešením může být právě nájemní bydlení.

„Po škole jsem si našel práci v severních Čechách. Se stěhováním od rodičů jsem počítal vždycky. Žijí v malém bytě a já už taky chtěl své soukromí. Jako většina jsem si dosud přivydělával brigádně. To mi sice umožnilo částečně financovat studia a nějaké své záliby, ale na vlastní byt nebo hypotéku jsem neměl šanci dosáhnout,“ vypráví Pavel. „Věděl jsem, že potřebuji pronájem. A to takový, který mi umožní bydlet slušně a současně mě neoškube. Náhodou jsem narazil na HIT BYTY a vybral jsem si parádně,“ uzavírá své vyprávění mladý muž. Podobných příběhů nalezneme spoustu.

Proč právě pronájem?

Mezi nesporné výhody bydlení v nájmu patří finanční dostupnost, a navíc odpadá starost o nutné opravy. Člověk zkrátka bydlí. Dalším plusem je jistá svoboda, kterou pronájem nabízí. Často jej volí právě lidé, jež se na konkrétní lokalitu nechtějí vázat dlouhodobě. Kdykoli se mohou odstěhovat, ať už za novou prací, partnerem, nebo odjet na cestu kolem světa, a to takřka ze dne na den. Taktéž pro mladé rodiny představuje nájem pohodlnou cestu k založení a vybudování hnízda. Důležité je nesáhnout vedle. A stejně jako si pronajímatel snaží najít slušné nájemníky i nájemníci by si měli dát pozor na to, kdo jim byt pronajme.

HIT BYTY: Oboustranně korektní a upřímný vztah je základ

„Prioritou je pro nás korektní a upřímný vztah založený na důvěře a porozumění. K našim nájemníkům se chováme zodpovědně a ohleduplně. Snažíme se být odpovědnou společností, která se podílí na zlepšování podmínek pro život v našich regionech.“

Společnost HIT BYTY s. r. o. je ověřeným poskytovatelem nájemního bydlení v severních Čechách. Její portfolio čítá více než 300 bytů. Všechny byty jsou v jejím vlastnictví či ve vlastnictví dceřiných společností ze skupiny HIT OFFICE GROUP a. s.

Chcete bydlet kvalitně?

U nás svůj vysněný domov najdete. Bydlení nabízíme v lokalitách po celém Ústeckém kraji.

Naše byty jsou čisté a po rekonstrukci. Součástí mnohých je minimálně kuchyňská linka. Byty se nachází v domech se zateplenou fasádou a nově udělanými plastovými okny. Některé nemovitosti disponují výtahem. Snažili jsme se vybírat dobrá místa s ohledem na různé potřeby zájemců – bezbariérový přístup, klidné čtvrti, centra, blízkost sportovišť a relaxačních zón, dostupnost MHD a jiných spojů, …

Věříme, že u nás si „ten svůj“ vyberete. Navštivte naše stránky www.hitbyty.cz a omrkněte pestrou nabídku. Jistě budete nadšeni.

0

lokalit v severních Čechách

0

+
bytů v našem vlastnictví

0

správci k vašim službám

7 lokalit v severních Čechách

V portfoliu máme v současné době více než 300 bytů. Všechny byty, o které se staráme, jsou v našem vlastnictví a nebo ve vlastnictví dceřiných firem ze skupiny HIT OFFICE GROUP a.s. Naše byty se nachází v lokalitách Teplice, Krupka, Dubí, Jeníkov, Ústí nad Labem, Děčín a Chomutov.

Lokality a domy

Naši agenti

Chceme mít s našimi nájemníky korektní a upřímný smluvní vztah založený na důvěře a porozumění.

Naděžda Sedláčková
Asistentka +420 736 622 623 n.sedlackova@hitoffice.cz
Petr Káder
Správce bytů (Děčín, Ústí nad Labem, Krupka, Chomutov) +420 774 989 711 p.kader@hitoffice.cz
Jan Barcal
Správce bytů (Jeníkov, Dubí, Teplice, Krupka) +420 771 271 287 j.barcal@hitoffice.cz