HIT Byty s.r.o. Novosedlická 999, 415 01 Teplice

+420 775 254 670 dotaz@hitbyty.cz

O společnosti

Naše společnost HIT Byty s.r.o. je poskytovatelem nájemního bydlení v Severních Čechách.

V portfoliu máme v současné době více než 300 bytů. Všechny byty, o které se staráme, jsou v našem vlastnictví a nebo ve vlastnictví dceřiných firem ze skupiny HIT OFFICE GROUP a.s.. Naše byty se nachází v lokalitách Teplice, Krupka, Dubí,Jeníkov, Bílina, Ústí nad Labem a Chomutov.

Dlouhodobou strategií společnosti je rozvíjet své bytové portfolio za účelem poskytování kvalitního nájemního bydlení a uspokojování potřeb našich klientů.

Chceme mít s našimi nájemníky korektní a upřímný smluvní vztah založený na důvěře a porozumění. Chováme se k nájemníkům zodpovědně a ohleduplně, chceme být společensky odpovědnou společností a podílet se na zlepšování podmínek pro život v našich regionech.

Naše bytové domy

Firemní aktuality

23.08.2017

Nový bytový dům v centru města Ústí nad Labem

V současné době dokončujeme kompletní rekonstrukci našeho nového bytového domu přímo v centru města Ústí nad Labem, pár metrů od obchodního centra FÓRUM. K dispozici by měly byty být koncem října a začátkem listopadu 2017. Podrobnější informace k pronájmu Vám poskytneme na telefonu: 775 254 670 pan Jakubec.

Zobrazit všechny firemní aktuality

© Copyright 2011 - HIT Byty s.r.o. Všechna práva vyhrazena

Tvorba www stránek - Pro-idea